Українізації Замовлення українізацій

Вложения

  • language_ua.zip
    54,4 KB · Просмотры: 5
Ось свіжіший переклад, здається фронтенд повністю переклав...:)
 

Вложения

  • language_ua.zip
    37,9 KB · Просмотры: 6
А NetCat українською існує? З якісним перекладом, а не таким кривим, як у Бітрікса? :)
А переклади Vivvo, phpcow, interspire можна замовити? Чи може вже є таке? Дякую.
 
Ось свіжіший переклад, здається фронтенд повністю переклав...:)

А підскажіть як його правильно імпортувати (маленьку інструкцію "крок за кроком"), бо я створив мову, імпортував, а коли вибираю то викидає на російську...
 
А NetCat українською існує? З якісним перекладом, а не таким кривим, як у Бітрікса? :)
А переклади Vivvo, phpcow, interspire можна замовити? Чи може вже є таке? Дякую.
колгосп справа добровільна...
купа людей відписувалася тут, що "допоможуть у перекладах"....
і де вони зара?...
може вліпити їм кілька гірчичників за набір постів?...
:-]
 
колгосп справа добровільна...
купа людей відписувалася тут, що "допоможуть у перекладах"....
і де вони зара?...
може вліпити їм кілька гірчичників за набір постів?...
:-]

Я тільки обіцяю, те, що дісно можу зробити, а такі посити типу: "Я допоможу і т.д." просто можна казати набір постів.:)
 
Я тільки обіцяю, те, що дісно можу зробити, а такі посити типу: "Я допоможу і т.д." просто можна казати набір постів.:)
а переклад якого скрипта ви будете робити?.. ;)
 
Хтось має українську локалізацію IPB останніх версій? У мене стояла мова мабуть дворічної давнини, і тепер я побачив, що в деяких випадках (наприклад, надсилання листа з новим паролем) локалізація вже не працює.
 
а переклад якого скрипта ви будете робити?.. ;)

Трішки вище робив переклад, зараз трохи з часом проблеми, як тільки звільниться час спробую перекласти одну з вищезгаданих систем управління, але обіцяти нічого не можу =) :)

Доречі:
Українізація IP. Board 2.3.4 + русифікація адмінпанелі:
 
А підскажіть як його правильно імпортувати (маленьку інструкцію "крок за кроком"), бо я створив мову, імпортував, а коли вибираю то викидає на російську...
Попробуй поверх російскої залити, перед цим експортуй її...
 
Назад
Сверху