Вопрос Длинные URL адреса у категорий

malkush

Постоялец
Регистрация
20 Май 2012
Сообщения
155
Реакции
20
Всем привет!
С товарами все понятно домен/товар-1 а вот с категориями проблема домен/главная категория/подкатегория-1/..../подкатегория-n
Поделись опытом, кто как решает данную проблему длинных URL в категориях.
 
працюю з сеошниками, там рекомендація, часто є такою:
в URL вказувати тільки останню сутність в ієрархії, тобто навіть якщо є ось так: domen.com/category-top/category-child/category-last/ то вказувати ось так: domen.com/category-last/ ,проте, в хлібних крихтах вказувати всю ієрархію і лінки відповідно до того ж правила виводити.
 
тут залежить, яку збірку використовуєш, чи сео_контроллер, ось приклад, як в Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся працює.
 

Вложения

  • 1677090888852.png
    1677090888852.png
    63,4 KB · Просмотры: 8
В SeoPro есть настройка "ЧПУ товаров с категориями:/category/subcategory/product (только для SeoPro)"
Вообще, видел рекомендацию для ИМ не использовать категории в URL товаров, потому как товары бывают в нескольких категориях и начинают лезть дубли, если канониклы прохлопать.
 
Оскільки я є одним із авторів, то назвати збіркою не можу, оскільки там весь код є авторським (збірки тому й називають збірками, що там натикано всіляких модулів від різних авторів), тому швидше за все, це окремий форк від оригінального оС, і корректно називається Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся (brother's cart), щодо сеоконтроллера, то на жаль, SlaSoft окремим модулем його не випускав, а для "бро" писалось ексклюзивно рішення, щоб інтегрувати, тому або випилюйте самостійно, або користуйтесь брокартом.
 
Baco с уважением!
Действительно очень приятно познакомится.
Буду благодарен если в двух словах раскажешь чем отличается Brocard от Ocstore (или кинь ссылку где это можно почитать). Можешь здесь а можешь и в личку.
Может действительно перейти на Ваше детище.
P.S.
Данная информация будет полезна не одному мне. За ранее благодарю.
 
  • Нравится
Реакции: Baco
Складно описати в одній темі різницю, загалом, якщо брати, то я не міряюсь з іншими збірками, а працюю над рішенням, котре відповідає ось таким основним вимогам:
0. оптимізоване рішення під SEO (від сео-контроллера, до метатегів, котрі також є і в оксторе і в російській збірсі і в максісторе, тощо)
1. модифікація коду оригінального ОС з 2013 року (ось перші Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся як збірку), тобто досвід від збірки до форку овер 10-ть років
2. легкість керування власнику бізнесу (концепт є таким, щоб програміст думав про код, а власник бізнесу - про бізнес, а не про помилки в коді)

___
p.s. щодо знайомства, радий навзаєм, особливо, коли йдеться у сфері комерції та якогось рішення, котре можу підказати з власного досвіду.
 
Назад
Сверху