Поиск Ищу модуль Простая регистрация и заказ Simple 4.9.7

відпишу зі своєї дзвінниці по цьому моменту зі "спрощеним кошиком", не просто як розробник додатків (зокрема також розробка у брокарті односторінкового замовлення), а й користувач simple на багатьох проектах:
сам автор веде чудову підтримку цього коду, багато додаткових модифікацій, як оплати так і доставки заточені під цей модуль, сам simple, зарекомендував себе за багато років не просто як чудове і універсальне рішення (хоча можна б і універсальніше зробити, написавши фронт-обробку на своїх класах js, без зав'язки на jQuery, але то вже оффтоп), тобто веду до того, що ціна, котра виставлена за код, підтримка, виправленні та фікси від версії до версії - це оптимальне рішення як для стартапу так і для масштабного маркетплейсу, тому подальші промовини про використання simple ломаного, вважаю нересурсним, оскільки втрачається найцінніше у ланці "розробник - користувач": підтримка, комунікація, котру Дмитро надає досить оперативно і без лишніх понтів (думаю розумієш про що йдеться), тому моя рекомендація звучить так:
simple - не той код, на котрому варто економити, якщо ти цілеспрямовано і перспективно плануєш піднімати шоп у коменрційному секторі і важливим є хороший % конверсії, то це саме те рішення, котре допоможе, автор адекватно веде підтримку коду, тому придбай код і забудь про баги!
 
Последнее редактирование:
Спірне питання з приводу simple.
По-перше це російський розробник. По-друге там частина коду закрита. Тобтому в будь-який момент модуль може перестати працювати. (В найкращому випадку). А може і видалити всю вашу базу (тому-що війна). І навіть може видалити базу .ru сайту (помилково спрацювавши).
Тому шукаю альтернативу simple.
 
це російський розробник
як комерційний аспект, я Вас розумію, оскільки компроментація даних - це вже серйозний недолік у репутації магазину, тому тут цілком розділяю біль, проте, як розробник, знаю Дмитра досить довго, і знаю його професійні погляди та етикет, на котрий, на рідкість, не впливають релігійно-політичні упередження, тому як розробника, у мене є до нього повага і довіра, котру він не заплямував. як альтернативний варіант, із хорошого коду, котрий є на теренах андеграунду, порекомендувати не можу, хоч і є аналоги, та вони досить громіздкі і підтримувати їх, це ще той біль + вони не заточені під наших провайдерів по доставці\оплаті.
 
simple 4.6.9
Если не ошибаюсь - последний нулл симплы, последующие версии покупать только.
 

Вложения

  • simple.zip
    2,8 MB · Просмотры: 25
На дружньому ресурсі є майже остання 4.11.8 версія під wtfpl -ліцензією, тобто з відкритим кодом

Не впливають релігійно-політичні упередження
Не такий він вже і "кучерявий". То з баригами співпрацює, то ліцензію опенкарту порушує, то продає модулі тільки "для країн снг окрім Латвії, Литви і Естонії".
 
Последнее редактирование модератором:
В мене 4.9.7, думав що остання

На дружньому ресурсі є майже остання 4.11.8 версія під wtfpl -ліцензією, тобто з відкритим кодом


Не такий він вже і "кучерявий". То з баригами співпрацює, то ліцензію опенкарту порушує, то продає модулі тільки "для країн снг окрім Латвії, Литви і Естонії".
Можна посилання в особисті :)
 
Назад
Сверху